Podle čeho si vybíráte dovolenou? Ať už jsou rozhodujícími faktory podnebí, gastronomie nebo pláže, zkuste to tentokrát jinak. Zvolte si místo své letní relaxace podle slavných celebrit. Třeba je v dané destinaci zrovna potkáte… Tady je dovolená podle hollywoodských hvězd!

Mexiko

Když by se hvězdy sebraly rovnou po natáčení v hollywoodských studiích, tak nejblíže – cca pouhé dvě hodiny letu – to mají do Mexika. Jako oblíbené letovisko tady frčí Cabo San Lucas, místo na jižním cípu poloostrova Baja California. Na vrcholu žebříčku hollywoodské smetánky vystřídalo kdysi populární Acapulco. Do Mexika se můžete vydat i vy, třeba tam narazíte na Jennifer Aniston, Courtney Cox nebo George Clooneyho.

Španělsko

Pevnina nebo ostrovy. V téhle krásné evropské zemi na Pyrenejském poloostrově narazíte nejen na herecké či pěvecké hvězdy, ale také na další stars. Relaxovat sem jezdí herci Antonio Banderas nebo Bruce Willis a své oblíbené místo tady má i fotbalová ikona David Beckham. Na Gran Canarii se můžete často potkat s herečkou Penélope Cruz, kterou sem vábí rodina jejího španělského manžela Javiera Bardema. Ibiza je zase doslova nabitá světovými DJ´s. Nabídka zájezdů do Španělska je bohatá, stačí si jen vybrat.

Havajské ostrovy

Pro českého turistu jedna velká exotika, pro zpěvačku (a přítelkyni pilota Formule 1 Lewise Hamiltona) Nicole Scherzinger její rodiště. Velice ráda tu pobývá například herečka Megan Fox, která si oblíbila ostrov Maui. Poznejte na vlastní kůži, proč velkou pohodu lidé popisují větou „je to Havaj“.

Itálie

Herec George Clooney si rozhodně umí užívat života, a tak si přímo u jezera Como pořídil vilu, která je známá večírky celebrit. Italské ostrovy zase rád obráží herec Channing Tatum. Vydejte se do Itálie i vy, vždyť ve srovnání s hollywoodskými hvězdami ji máme téměř za rohem.

Francie

Nice, St. Tropez nebo Cannes – zdejší filmový festival navštěvuje každoročně celá řada celebrit a pak se do těchto míst rády vrací i na svou dovolenou. Není tak nemožné tady potkat herečky Lindsay Lohan, či Kate Hudson, rapera P. Diddyho, zpěváka Eltona Johna nebo dokonce členy britské královské rodiny. Zájezdy do Francie vás překvapí svou pestrostí.

Dovolená podle hollywoodských hvězd pokračuje ZDE.