Někdo si chystá věci třeba tři dny předem, jiný začne házet věci do kufru, batohu či tašky dvě hodiny před odjezdem. V konečném důsledku jsou na tom pak ale kolikrát stejně – dorazí na místo určení a při vybalování zavazadel zjistí, že nemají kartáček na zuby, zapomněli fotoaparát či dokonce doklady a podobně. Preventivní záchranou může být mobilní aplikace!

Je úplně jedno, kam máte namířeno

Pokud o nic důležitého nejde, situaci lze jednoduše zachránit, někdy ale může být celá dovolená pokažená, řeší se trable… Stalo se něco podobného i vám? A víte, že vám balení na cesty může usnadnit váš mobilní telefon? V současné době již existují aplikace pro chytré telefony, které vám pomohou. Mají v sobě uložené šablony, jež vám rozhodování o tom, co zapakovat, zjednoduší. Stačí do mobilní aplikace (např. Packpoint) zadat délku cesty a cíl – zda jedete k moři, na hory atd.

K čemu je mobilní aplikace dobrá?

Mobilní aplikace vám pak připomene, co s sebou rozhodně nesmíte postrádat. Jako uživatelé můžete navrhované předměty v aplikaci samozřejmě vymazat nebo si tam doplnit jiné, které vy osobně považujete za nezbytné. A seznam máte po ruce, ať už vyrážíte do Spojených arabských emirátů, Tuniska, Španělska, Egypta či na Havaj

Dovolená Egypt