Také milujete jízdu na toboganu? Není se čemu divit. Při dodržování základních pravidel bezpečnosti se jedná o jednu z nejúžasnějších letních aktivit s příchutí adrenalinu. Pokud vás nudí klasické tobogany, zaleťte si na Bahamy. Zažijete tam něco fantastického!

Replika chrámu působí věrohodně

Ve vyhlášeném resortu Atlantis na ostrově Paradise Island se můžete svést na velmi originální skluzavce. Z repliky mayského chrámu sjedete rychlostí okolo 60 km/h rovnou mezi útesové žraloky!

Tobogan se jmenuje Leap of Faith (Skok víry). Shora totiž sjíždíte téměř kolmo, přičemž spodek skluzavky je doslova zahalený v mlžné sprše. A vy přitom víte, že všude okolo jsou žraloci. Z pyramidy vedou celkem čtyři skluzavky.

Tobogán se žraloky

Přivítá vás hotelové město

Resort Atlantis snad ani není třeba představovat. Jedná se o velmi luxusní resort o několika částech – s různými kategoriemi a druhy ubytování. Vlastně jde spíše o hotelové město. Najdete zde nespočet vodních atrakcí, zábavních možností, kasino, je zde samozřejmě spousta restaurací a barů. Úžasná je rovněž poloha hotelu – nachází se na tropické pláži se světlým pískem.