Máte za to, že nejznámější erotický park je v jihokorejském městě Jeju a nemá ve světě konkurenci? Tak pozor. Asijská města pochopila, že přesně tento typ turistických zařízení chyběl, a proto začínají pracovat na jejich výstavbě. Jako první následuje Tchaj-wan, který před nedávnem otevřel park s názvem Romantic Boulevard.

Časem zřejmě přibyde i hotel

Hlavní součástí zábavního erotického parku jsou rozměrné venkovní zahrady zaplněné obřími pyji, sochami souložících zvířat a nejrůznějšími jinými nemravnostmi. A duchovní otec Romantic Boulevardu Chao-hui Shih věří, že v rámci areálu brzy vyroste i hotel. Prý pro případ, kdyby toto prostředí v návštěvnících vybudilo smyslné myšlenky. Otázku, zda bude hodinový, odmítl komentovat.

erotický park Jeju

Další výhodou parku má být to, že bude obsahovat i místo s malebným výhledem, které by mělo být ideální pro svatební snímky. Ač to Shih nepotvrdil, pravděpodobně se obejde bez výše zmíněných soch a mělo by pouze rozšiřovat funkcionalitu nového areálu. Skutečnost, že se inspiroval právě v proslulém jihokorejském erotickém parku, Shih nezastírá.

erotický park

Chce to víc lásky!

„Chceme, aby se lidé zamilovali do Tchaj-wanu, ale zároveň také to, aby se v Tchaj-wanu zamilovali jeden do druhého,“ uvedl Shih, který pracuje jako ředitel místní turistické kanceláře.

Jeju

Podle Shiha si dosavadní hosté procházku mezi obřími mužstvími a poměrně značně explicitními sochami velmi užili. Vybudování hotelu je podle něj nutnost pro případ, že by hosté chtěli proměnit své představy v činy. A zdá se, že mu místní úřady doopravdy vyjdou vstříc…

Jeju Jižní Korea