Tohle ocení nejen děti! Skvělou venkovní podívanou pro své návštěvníky z celého světa opět chystá americký Disneyland. Lidé se budou moci na vlastní oči pokochat například známými filmovými a seriálovými postavičkami v květinovém provedení. Je to nádhera, nebo naopak kýč? Posuďte sami!

Každoroční jarní výstava v Disneylandu na Floridě, kam ročně zavítá zhruba 52 miliónů návštěvníků, se letos uskuteční v termínu od 4. března až do 17. května. Plánování této události vždy zabere téměř celý rok a zaměstná více než 400 odborníků. Díky nim se park v Orlandu na dva měsíce promění v místo hýřící květinami nejrůznějších druhů. Pro zajímavost – Disneyland během festivalu zaplaví přibližně 30 miliónů květů.

Disneyland Florida

Vyroste i Sněhurka a hrdinové z Toy Story

Na své si přijdou nejen milovníci pestrých zahrad, ale i filmů od Walta Disneyho. Z keřů a květin je tvarováno a zdobeno zhruba 100 soch známých postaviček. Dokonce i Mickey Mouse s myškou Minnie se převlékají do jarního a začínají obhospodařovat zahradu. Vidět však můžeme i Sněhurku a sedm trpaslíků, hrdiny z filmů Auta, Toy Story nebo Příšerky s.r.o.. Pro děti jsou dále připraveny různé typy hřišť, kde se mohou vydovádět se svými vrstevníky.

Disneyland v Orlandu

Ani dospělí se nebudou nudit. Mohou totiž nasbírat nové nápady, nechat se inspirovat díly přítomných floristů a zjistit, jak si takovou krásu vytvořit na vlastní zahradě. Návštěvníci si zároveň mohou pochutnat na vynikající kuchyni, která bude inspirovaná příchodem jara.

Disneyland na Floridě