Ubíjí vás život ve městě, uvítali byste absolutní relax v lůně přírody? Pak vás možná nadchne hotelový komplex na východě Německa, který nabízí vskutku nevšední zážitek – ubytování v koruně stromů. Hotel ve větvích lesního porostu leží na německo-polské hranici nedaleko města Zentendorf.

Baumhaushotel Zentendorf

Dřevěné domky pro návštěvníky jsou umístěné až v patnácti metrech nad zemí a jejich pokoje poskytují komfort poněkud omezený. Spí se na palandách, v koupelnách teče pouze studená voda a splachovací záchod tu nenajdete.

Baumhaushotel Německo

Přesto je zájem turistů poměrně vysoký. Podobné hotely, které umožňují nocovat na stromě, již fungují i v Číně, Indii nebo ve Francii.

Baumhaushotel Německo

Někomu stačí pouhý pohled

Ubytovat se zde můžete kdykoli během roku, k dispozici je desítka různých srubů. Noc pro dvě osoby v Baumhaushotelu vyjde v přepočtu minimálně na 5000 korun.

hotel na stromě Zentendorf

Jestliže máte strach z výšek, anebo je pro vás tento způsob ubytování málo atraktivní, můžete si netradiční hotel alespoň prohlédnout během návštěvy Německa. Dovolená na stromě není zkrátka ideální pro každého…

Baumhaushotel Zentendorf