Air Malta sice nepatří k nejprestižnějším evropským leteckým dopravcům, avšak novinka těchto aerolinek rozhodně stojí za povšimnutí. Na masáže zdarma totiž obvykle nemají nárok ani osoby cestující první třídou v rámci letenek, jejichž cena jde až do stovek tisíc korun. Letecká společnost Air Malta přitom začala tuto službu nabízet pasažérům v ekonomické třídě.

Air Malta

Služba nese název Sky Spa

Národní dopravce oblíbené středomořské destinace začal rozmazlovat své pasažéry základní letecké třídy masážemi. K dispozici jsou masáže hlavy, rukou a chodidel na lince mezi londýnským Gatwickem a Maltou (na snímku).

Malta

Jak masáže zdarma probíhají?

Dvě profesionální masérky na palubě letadla rozdávají pasažérům nejrůznější kosmetické vzorky a poté nabízejí krátké masáže zdarma. Tento speciální servis aerolinky nazývají Sky Spa a prozatím funguje na letech KM116 a KM117.

Malta

Nechybějí ani dárky a pohodová hudba

Pasažéři mají možnost si k masáži naladit v palubním systému speciální relaxační hudbu a jako bonus navíc obdrží voucher na 20 eur do řetězce Myoka Spas. Podle aerolinek bude tento servis v budoucnu dostupný na více vybraných letech a je založen na partnerství s masážním řetězcem.

Malta

Tato netradiční nabídka je údajně teprve začátek! Další podobné projekty na zlepšení leteckého prožitku pasažérů budou zavedeny co nevidět. Nechme se tedy překvapit, s čím maltské aerolinky vyrukují příště…

Malta