Pět let jezdili mladí milovníci večírků do hotelu Mallorca Rocks! v Magalufu. Tomu se nyní dostalo velkých vylepšení a přejmenoval se na BH Mallorca Hotel. V čem je tak výjimečný? Má vlastní aquapark, kam smějí jen plnoletí, taneční party zde probíhají i přes den a koná se tu rovněž jediný místní festival pod otevřeným nebem. To vše v areálu hotelu, aby si náhodou rýpalové nestěžovali.

Některé skluzavky návštěvníky děsí

Na stáži dovádějí spoře oděné tanečnice, generátory kouře kolem nich chrlí kouř, konfety létají vzduchem a se soumrakem začíná nebe rozjasňovat pyrotechnika a do toho všeho je křižují laserové paprsky. Starý hotel byl rozdělen do dvou bloků a při přestavbě se rozhodlo, že prázdné místo se použije pro vybudování aquaparku. Ten nese název Twisted, což lze mimo jiné přeložit i jako zvrácený.

aquapark Twisted Mallorca

Mallorca nyní přitahuje i milovníky adrenalinu

A je to právě aquapark, který je dominantou tohoto hotelu na Mallorce. Recepce je otevřená a jakoby spojená s celým venkovním prostředím, což má u hostů vyvolávat pocit, že mohou odhodit kufry a rovnou se vyběhnout bavit. Devět skluzavek poskytne zábavu všem milovníkům adrenalinu. Skutečností je, že na ty nejstrmější se rozhodně neodváží všichni.

Žlutá skluzavka třeba nechá rekreanty sjet do vody z nejvyššího bodu hotelu, zatímco modrá Aqualoop s jistotou rozbuší srdce i těm nejotrlejším. Člověk stojí na padacích dveřích, zatímco robotický hlas odpočítává čas do chvíle, kdy se s vámi propadnou. Hned poté naberete značnou rychlost, opíšete kružnici a vzápětí pochopíte, proč se této skluzavce mile přezdívá lidský kolotoč.

aquapark Twisted Mallorca

Bazén se mění v oceán

Těm, kteří si na lidský kolotoč netroufnou, jsou samozřejmě určeny i výrazně mírnější skluzavky. A pokud zrovna na ně nemáte chuť, můžete využít jen služby generátoru umělých vln, který pravidelně proměňuje bazén v miniaturní oceán.

Hotel nyní disponuje celkem 656 moderními pokoji, přičemž všechny mají balkóny a klimatizaci. A nebojte, na to nejdůležitější pro mladé nezapomněli. Wi-Fi připojení zdarma je napříč celým komplexem.

Mallorca