Pokud navštívíte lázně Yunessun Spa Resort ve městě Hakone v Japonsku, máte jedinečnou možnost užít si relaxačních a ozdravných koupelí v neobvyklých tekutinách. Můžete si tu vychutnat na 25 různých druhů lázeňské péče. Lázně ovšem nabízejí program pro celou rodinu, takže tu najdete i řadu dynamických vodních atrakcí včetně toboganů a vodopádů.

Yunessun Spa Resort Japonsko

Saké prý odstraňuje pihy a vrásky

Každý z lázeňských bazénů je naplněn něčím jiným a má také jiný účel. Smočit se tu lze například v zeleném čaji, v červeném víně, v kávě nebo v saké.

A zatímco zelený čaj zlepšuje zdraví pokožky a posiluje imunitní systém, saké koupel regeneruje pokožku a má údajně potenciál odstranit pihy, mateřská znaménka nebo vrásky. Pokud si vyberete koupel ve víně, celkově omladíte své tělo. Však se traduje, že si vinné koupele kdysi dopřávala i královna Kleopatra. A koupel v kávě připravené z vřídelní vody zase odstraňuje únavu a povzbudí i vaše smysly. Nevěříte? Tak to zkuste!

Yunessun Spa Resort Japonsko

Vodní masáž doplní světelná show

Kdo dává přednost klasice, zamíří nejspíš do centrální části lázní k tzv. Božímu Egejskému moři. Tento komplex zahrnuje vodní masážní zařízení, relaxaci přitom umocňuje barevná světelná show na stropě. A efekt sauny si můžete dopřát, ač jste v Japonsku, ve stylových starověkých Římských lázních.

Yunessun Spa Resort Japonsko