Chcete se ve spánku projet třeba Velkým kaňonem nebo usnout v autokině? Ano, i to vám může nabídnout netradiční hotel V8!

Veřejnosti se otevřel v roce 2009 na místě bývalého letiště u Stuttgartu v Německu, konkrétně na Graf-Zeppelin-Straße 1 v Böblingenu. A lepší umístění snad ani nemůže mít, vždyť Stuttgart je městem, kde se koná bezpočet automobilových veletrhů a kde také sídlí známé firmy – Porsche i Mercedes.

hotel V8

Vybavení připomínají interiér vozu

Zájemci se tu mohou ubytovat v celkem 34 speciálních pokojích. Každý má svou vlastní „osobnost“, jedinečný charakter. Ovšem všechny jsou vybavené a upravené v duchu témat spojených s automobilismem. Jeden je například zařízen jako myčka aut, druhý jako autokino, jiný se do detailu podobá autodílně. Další pro změnu evokuje svět americké rallye nebo tuningu a tak podobně. Na své si tu přijdou dozajista jak milovníci automobilové klasiky, tak estéti nebo fandové sportovních či historických vozů.

hotel V8

Jedna noc vyjde na čtyři tisíce

Součástí každého pokoje je ale samozřejmě také koupelna se sprchou a WC, minibar, kabelová televize a nechybí ani připojení na internet. Jednolůžkový pokoj stojí na noc 139 eur a za nejdražší apartmá zaplatíte 650 eur. V hotelu je k dispozici i fitness centrum a wellness, hosté si mohou rovněž objednat masáž. A mimochodem – zde je mapa.

hotel V8