Druhé největší lázně v Maďarsku se jmenují Bükfürdő a najdete je zhruba 20 kilometrů od města Szombathely. Jejich součástí je 32 bazénů a vodní plocha přesahující 5200 m2. Poskytují relaxaci všem generacím a pyšní se například nejmodernějším saunovým světem a také speciálním lékařským wellness centrem.

Moderní masáž vám pomůže napravit páteř

V těchto největších léčebných a zážitkových lázních oblasti Zadunají můžete vyzkoušet rovněž Himalajský solný pokoj nebo Ceragem-E masáž. Ta je spojením tradice Dálného východu s technologií 21. století. Aplikuje se na termálním masážním lehátku, pracujícím na principu akupresury.

Pro děti byl v Bükfürdő (mapa) vybudován nový dětský bazén a také trojdílný skluzavkový komplex. Na své si zde zkrátka přijde snad každý.

V okolí lázní Bükfürdő se nachází mnoho historicky či architektonicky atraktivních míst. Nabízí se jedinečné možnosti výletů, například k zámku Szapáry nebo do historických měst Szombathely, Šoproň či Kőszeg.

kostel ve městě Kőszeg

Caramell provozuje ranní meditace

V třítisícovém městě Bük, v němž se lázně Bükfürdő nacházejí, se můžete ubytovat v celé řadě hotelů. Například prvním „holistickým“ a léčebným hotelem v Maďarsku je čtyřhvězdičkový Caramell, který hostům nabízí krytý bazén, saunu, infra saunu, tepidarium, solnou jeskyni či tureckou parní lázeň s aromaterapií.

Hotel je energetizovaný podle Feng Shui. Dají se zde využít ezoterické, holistické a jiné služby na bázi přírodních léčivých metod – vytvoření energetické harmonie mezi tělem a duší, meditační programy (ranní meditace, vodní gymnastika).

hotel Caramell

Apartman Hotel ocení notoričtí kuchtíci

Dlouhou tradici má tříhvězdičkový Apartman Hotel. Během uplynulých 35 let prošly všechny části hotelu úpravami, jenom jedna věc se nezměnila – přátelská, rodinná atmosféra.

Apartman Hotel

Ve čtyřech samostatných budovách se nalézá 82 jednopokojových (a 3 jeden a půl pokojové) apartmánů, k nimž patří plně vybavená kuchyň, koupelna a lodžie, ta však není součástí apartmánů pro invalidy. Wi-Fi připojení je ve všech budovách zdarma.

Apartman Hotel

Greenfield láká na golf a aerobic

Máte-li rádi golf, pak zřejmě zvolíte čtyřhvězdičkový Greenfield Hotel Golf + Spa. Tento krásný a komfortní rezort s 207 pokoji totiž disponuje vlastním 18jamkovým hřištěm.

Greenfield Hotel Golf + Spa

Aby toho nebylo málo, můžete využít i aerobic a fitness studio s moderním vybavením. A to není zdaleka všechno – čekají zde na vás také dvě finské sauny, herbarium, několik bazénů atd.

Greenfield Hotel Golf + Spa

Kompletní nabídku hotelů v okolí lázní Bükfürdő naleznete ZDE.