Máte-li v sobě kus exhibicionismu a lákají vás netradiční gastronomické zážitky, pak vás jistě zaujme informace, že v létě v centru Londýna otevřou novou restauraci. Ponese název The Bunyadi, což v hindštině znamená „přirozený“. Ano, tušíte správně, bude to nudistická restaurace.

Zaměří se především na vegany

V tomto duchu budou kuchaři chystat i jednotlivé pokrmy. Ty budou připravovány na ohni a servírovány na ručně vyrobeném keramickém nádobí.

Stoly a křesla budou dřevěné, světlo obstarají pouze svíčky. Jednotlivé stoly budou od sebe oddělovat bambusové rohože.

Stydlivější zákazníci vyfasují župan

Hlavní chod tu vyjde zákazníka zhruba na 80 eur. A nemusíte mít strach, že vás nepustí dovnitř, pokud nepatříte mezi skalní nudisty nebo nejste tolik odvážní. Obsluha vám nabídne pohodlný župan.

Ovšem počítejte s tím, že si místo budete muset s dostatečným předstihem rezervovat, protože majitelům se už nyní kupí objednávky. Je tedy zřejmé, že nudistická restaurace, respektive její realizace, je trefou do černého!

restaurace se zaměří na nahé vegany

Nudistická restaurace je nápadem úspěšných kreativců

The Bunyadi otevře stejná společnost (Lollipopup), která již rok v Londýně provozuje bar inspirovaný seriálem Breaking Bad. V tomto baru si hosté mohou ve specializované laboratoři vlastnoručně namíchat jakýkoli koktejl, který si vymyslí.