Pro milovníky sexu, erotických hrátek a nudismu chystá mexická společnost Original Group unikátní projekt s názvem Desire Cruise. O co jde? Jak prozradil médiím šéf společnosti, Rodrigo de la Peňa, základem je plavba na lodi Azamara Quest podél chorvatského, slovinského a italského pobřeží, přičemž hlavním tématem plavby jsou právě erotika a sex.

Cestující tak čeká celá řada lechtivých atrakcí a programů včetně seznamovacích večerů, sexuálních workshopů a žhavých erotických show. Kdo bude chtít, může se po palubě producírovat zcela nahý!

loď Azamara Quest

Startuje se příští rok v září

Společnost Original Group rozhodně není v erotickém průmyslu žádným nováčkem. Pohybuje se v něm už téměř třicet let. Její „loď lásky“ (nebo spíše hříchu) má kapacitu 690 míst a na svou první osmidenní cestu, tedy na Desire Cruise 2017, vypluje 26. září 2017 ze zatím blíže neurčeného přístavu v Itálii. Spekuluje se však o tom, že to budou Benátky.

loď Azamara Quest

O Desire Cruise je eminentní zájem

Organizátory erotické plavby Desire Cruise těší, že si první natěšení turisté rezervují pobyt na lodi s předstihem již nyní. Tito šťastlivci zaplatili kolem 2 500 eur za osobu. Ovšem vzhledem k rychle rostoucímu zájmu není vyloučeno, že cena ještě poroste. Podle předběžných odhadů se může vyšplhat až na 10 000 eur!

loď Azamara Quest