Téměř 400 000 Kč zaplatíte za letenku, pokud se budete chtít vznést do oblak v letounu výletní společnosti Crystal Cruises, která doposud nabízela především plavby na zaoceánských lodích. Nejluxusnější veřejné letadlo nabízí stylový a komfortní interiér, unikátní sedadla i kulinářské speciality inspirované michelinskými kuchaři.

Vzhledem k tomu, že sedadla jsou dostatečně daleko od sebe a že je lze kdykoliv proměnit v pohodlné postele, vejde se na palubu pouze 88 pasažérů. Mimochodem – část paluby Boeingu 777-200LR se proměnila v jídelnu, což je další z důvodů, proč nejluxusnější veřejné letadlo pojme podstatně méně lidí, než by se dalo očekávat za „normálních“ okolností.

Nejluxusnější veřejné letadlo

Proletět se můžete v podstatě kamkoliv

O servis se na palubě starají osobní sluhové, kteří se pasažérům snaží splnit nejrůznější přání. Nechybějí ani pompézní koupelny, v nichž se cestující mohou osvěžit a použít luxusní kosmetické produkty. Najdete tu také bar a velké televize, samozřejmostí je připojení k wi-fi.

Nejluxusnější veřejné letadlo

A kam že vás nejluxusnější veřejné letadlo na světě dopraví? To lze samozřejmě předem dohodnout! Společnost Crystal Cruises slibuje, že se jejím prostřednictvím můžete podívat na nejexotičtější a nejodlehlejší místa na planetě. Proto je ideální, když si letoun pronajme skupina lidí, která se svorně shodne na cílové destinaci. Pracujete pro prestižní společnost? V tom případě navrhněte šéfovi, že byste si s ním rádi připili na další pracovní úspěchy v oblacích…

Nejluxusnější veřejné letadlo