Chcete prožít luxusní, romantickou a zároveň exotickou dovolenou? Máme pro vás tip! Cestovatelský portál TripAdvisor zveřejnil – v rámci udílení cen Travelers’ Choice Best of the Best – žebříček Nejlepší hotely 2023. Pořadí určil algoritmus, který analyzoval tisíce uživatelských recenzí. První místo získal Rambagh Palace v indickém městě Jaipur. Na druhém místě skončil Ozen Reserve Bolifushi na Maledivách. Skvělou zprávou je, že v něm mohou pobývat Češi, aniž by museli složitě shánět letenku, transfer a další nezbytnosti.

TravelPortal vám dovolenou v hotelu Ozen Reserve Bolifushi zprostředuje rychle a se vším všudy! Veškeré informace naleznete ZDE. Nyní se pojďme dozvědět více informací o tomto proslulém ubytovacím zařízení. Nechybí ani několik fotografií.

Dvacetiminutová projížďka vás nadchne

Ozen Reserve Bolifushi, druhý nejlepší hotel na světě za rok 2023, se nachází v nedotčené laguně na Jižním atolu Malé. Tento luxusní soukromý rezort je vzdálen pouhých 20 minut jízdy luxusním katamaránem nebo motorovým člunem od mezinárodního letiště Velana.

luxusní soukromý rezort je vzdálen pouhých 20 minut jízdy luxusním katamaránem nebo motorovým člunem od mezinárodního letiště Velana

V idylickém letovisku ožije každý váš sen o tropickém ráji. Rezort na ostrově Bolifushi je obklopen nádherným korálovým útesem a tyrkysovými vodami. Vyzařuje eleganci, styl a nadčasovou sofistikovanost.

plážové vily v hotelu Ozen Reserve Bolifushi

Hotel Ozen Reserve Bolifushi tvoří 90 nádherných vil umístěných nad vodní hladinou nebo na pláži. Všechny nabízejí soukromý bazén s lehátky a terasou. Vily u pláže s bílým pískem mají tradiční dřevěné houpačky. Součástí některých vodních vil jsou skluzavky vedoucí z horního patra přímo do laguny.

hotel Ozen Reserve Bolifushi je pádným důvodem, proč vyrazit na Maledivy

Tato vila se jmenuje Earth Pool Villa Sunrise a je určena třem dospělým a dítěti nebo dvěma dospělým a dvěma dětem.

Earth Pool Villa Sunrise

Dřevěné podlahy, vysoké stropy, prostorná koupelna a exotický výhled na moře dodávají komfortním interiérům neodolatelné kouzlo.

interiér vily

Korálový útes umožňuje parádní šnorchlování

Kromě pohádkových pláží se ostrov Bolifushi pyšní jedním z nejlepších „house reefs“ (korálových útesů ležících přímo u ostrova) na Jižním atolu Male. Jestliže vás baví šnorchlování, spatříte podmanivé korály a hejna barevných útesových ryb. V okolí se nalézá několik vyhlášených potápěčských lokalit. Někteří turisté s nadšením ocení certifikované potápěčské centrum Padi.

pláž v rezortu Ozen Reserve Bolifushi, Jižní atol Male

Výtečné večeře s výhledem na Indický oceán nemají chybu. Ochutnáte tradiční indickou kuchyni, osvěžující pokrmy Středního východu či gurmánské speciality z mořských plodů.

TravelPortal vám zařídí dovolenou v tomto maledivském rezortu

Ozen Reserve Bolifushi milují labužníci

Stravování v hotelu Ozen Reserve Bolifushi je formou all inclusive, a to v restauraci Visa Del Mar. Zajít však můžete i jinam. Takto vypadá michelinská restaurace Origine, kde servírují úžasné pokrmy obohacené o nejlepší světová vína.

michelinská restaurace Origine

Na ostrově Bolifuschi na Maledivách jsou k dispozici lázně se stoprocentními bio procedurami, dále ekologické kluziště pod širým nebem, tělocvična přímo nad mořskou hladinou, poloponorková dobrodružství, nemotorizované vodní sporty a bezplatná jízdní kola. V příjemném dětském klubu a Teen Lounge se pravidelně konají akce a zábavní aktivity, včetně oblíbeného dětského vzdělávacího programu Island Treasure Hunt (Honba za ostrovním pokladem).

luxusní resort na Maledivách